Profhilo - molekuła młodości

Efekty:

Przywraca utracony owal twarzy - długotrwale uwalniająca się molekuła młodości, działa jak miliony sprężarek, które przywracają utracony kontur twarzy.

Neutralizuje "chomiczki" i wysmukla rysy twarzy - ProfHilo gwarantuje natychmiastowe odmłodzenie skóry z efektem "antygrawitacyjnym"

Napina skórę i nadaje sprężystość - molekuły młodości zawarte w preparacie, neutralizują zwiotczenie skóry.

Wygładza zmarszczki - jest nie tylko doskonałym, w pełni przyswajalnym wypełniaczem ale również rewitalizuje głęboką skórę.

Widoczne efekty utrzymują się 1-1,5 roku - odmładza, uruchamiając produkcję elastyny i kalogenu.

Wskazania:

- zmarszczki pionowe i poziome twarzy,

- opadnięte policzki tzw. "chomiczki"

- zwiotczała skóra

- utracony kontur twarzy

Przeciwwskazania:

Należy zachować szczególną ostrożność po innych zabiegach:

Nie należy wstrzykiwać w obszary leczone w ciągu 2 tygodni od dnia zabiegu,

Toksyna botulinowa: 2 tygodnie wcześniej,

Mikrodermabrazja, złuszczanie chemiczne, IPL: 1-2 tygodnie przed lub po leczeniu,

Laser frakcyjny (resurfacing skóry): 3-4 tygodnie odstępu,

Leczenie nie powinno być podjęte w krótkim odstępie czasu po innych rutynowych procedurach medycznych (m.in. szczepienie ochronne),

Zabiegi stomatologiczne: co najmniej 2 tygodnie przed.

O zabiegu:

Lifting ProfHilo działa natychmiastowo

Preparat ProfHilo jest jednym z najbezpieczniejszych specjalistycznych preparatów dermatologicznych do liftingu i odmładzania twarzy. Tylko ProfHilo nie zawiera żadnej przedłużającej użyteczność chemii, emulgatorów i zagęstników. Dzięki temu Pacjent nie jest narażony na uczulenia czy podrażnienia skóry, w reakcji na sztuczne składniki.

ProfHilo doskonale integruje się z tkankami, gdyż jest na bazie naturalnego kwasu hialuronowego - głównego komponenta skóry. Został stworzony w celu przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkują zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej, podpoliczkowej i linii żuchwy (tzw. „chomiczków”).

Kwas hialuronowy to nie wszystko

W medycynie estetycznej do tej pory stosowany był kwas hialuronowy naturalny i sieciowany. Naturalny kwas hialuronowy nawilżał skórę, jednak już po 1 - 2 dniach od wstrzyknięcia ulegał w skórze zniszczeniu. Dlatego wymagane były bardzo częste zabiegi ostrzykiwania.

Natomiast tzw. kwas hialuronowy sieciowany chemicznie miał przedłużoną żywotność. Nie ulegał co prawda w skórze tak szybkiemu rozpadowi ale pozbawiony był najważniejszych zalet, tj. funkcji nawilżającej i regeneracyjnej dla komórek. Stawał się neutralnym implantem.

ProfHilo – więcej niż kwas hialuronowy

ProfHilo ma niespotykane do tej pory, skoncentrowane zalety naturalnego kwasu hialuronowego. Stabilizacja termiczna preparatu powoduje, że nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu hialuronowego. Współpracuje z komórkami skóry i odbudowuje kolagen oraz elastynę.

ProFhilo to nowoczesny preparat do odmładzania skóry. Posiada najwyższe na świecie stężenie kwasu hialuronowego. Jego zastosowane skutkuje uruchomieniem procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry. Wpływa na rusztowanie skóry i jej gęstość. ProfHilo zapewnia efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący.

Z badań klinicznych wynika, że optymalny efekt dają 2 zabiegi w odstępie 1 miesiąca:

- Miesiąc po I iniekcji – istotny efekt wypełnienia i ujędrnienia;

- Miesiąc po II iniekcji – istotny efekt przeciwzmarszczkowy, wysoki wskaźnik wypełnienia i wzrost jędrności policzków.

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1 - 2 zabiegi przypominające rocznie.

Skład

Opatentowana technologia SHC/ Stabilizowane Hybrydowe Kompleksy Kwasu Hialuronowego/ polega na opatentowanej kombinacji kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej w formie ścisłe połączonych ze sobą krótkich i długich łańcuchów, które działają na skórę jak miliony sprężynkę, przywracając jej sprężystość, napięcie, kontur i profil.


Technika wstrzykiwania jest innowacyjna. Dla maksymalnego komfortu cały zabieg na twarz wymaga nakłucia jedynie w 5 punktach po każdej stronie. Punkty te są bezpieczne omijają przebieg dużych naczyń i nerwów. Efekty Są widoczne już po 2 sesjach wykonanych w odstępie 1 miesiąca. Producent proponuje 3 zabiegi w odstępach miesiąca a potem ew. iniekcje przypominające co max. 2 -3 miesiące.

Efekty

   

  

  

  

Cena zabiegu - 750 zł

 

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne