Kwas hialuronowy - usta

Kwas hialuronowy to substancja występująca w organizmie ludzkim, która magazynuje wodę, nawilża, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry i powstania zmarszczek.

  

Kwas hialuronowy stosowany do wygładzania zmarszczek ma postać krystalicznego bardzo plastycznego żelu, a działając od wewnątrz poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. Poprzez działanie objętościowe spłyca zmarszczki i poprawia objętość. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem. Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie

 

Wskazania do zastosowania kwasu hialuronowego:

- Zmarszczki na czole
- Zmarszczki między brwiami
- Kurze łapki
- Fałdy nosowo-wargowe
- Zmarszczki nad górną wargą tzw. "śmiechowe
- Zmarszczki płatka ucha
- Kontur ust
- Kąciki ust
- Linie marionetki

Efekty zabiegu

Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy są bardzo skuteczne, dają niemalże natychmiastowy efekt estetyczny, utrzymujący się ok. 10-12 miesięcy. Po tym okresie kwas hialuronowy stopniowo podlega degradacji ulegając całkowitemu wchłonięciu.
Czasowość preparatu należy uznać za zaletę ponieważ dzięki temu jest całkowicie bezpieczny, a z drugiej strony powtarzając zabieg na bieżąco dostosowujemy wypełniacz do obecnego wyglądu naszej twarzy.

Przebieg zabiegu

W zależności od okolicy zabiegowej możliwe jest zastosowanie kremu znieczulającego. Technika podania preparatu, zastosowanie igły bądź kaniuli zależy od wskazania do zabiegu. Procedura trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od leczonego obszaru. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia i drobne siniaczki, które z łatwością zakryje makijaż.

Przeciwwskazania

- Ciążą i okres karmienia
- Choroby autoimmunologiczne
- Stany zapalne skóry
- Czynna opryszczka
- Niewyrównana cukrzyca
- Uczulenie na składniki
Pracujemy na wysokiej jakości preparatach renomowanych producentów:
STYLAGE , JUVADERM

Cennik:

1 ampułkostrzykawka- 1,00 ml od 650 PLN

Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne