Zamykanie naczynek

VeinWave™ - Nowa, rewolucyjna technologia leczenia naczynek
Urządzenie VeinWave™ to najlepszy możliwy wybór dla osób zmagających się z problem widocznych, pękniętych lub rozszerzonych naczynek. VeinWave™ gwarantuje natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek o określonej wielkości na twarzy, nogach, ramionach i innych częściach ciała.

JAK DZIAŁA VEINWAVE™?
Urządzenie wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii o wysokiej częstotliwości, co w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Energia przenoszona jest do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez żadnego wpływu na skórę. Dzięki temu nie pojawia się ryzyko uszkodzenia tkanek podczas zabiegu. Energia przekazywana jest wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powodując ich zamknięcie i natychmiastowe zniknięcie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
Technologia wykorzystywana podczas zabiegu wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek. Energia przekazywana jest przez bardzo cienką niklowaną, bądź złotą igłę w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek. Odstęp pomiędzy kolejnymi przyłożeniami igły powinien oscylować wokół 1,5mm. Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.

 Standardowe leczenie przy użyciu VeinWave™ trwa ok. 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 - 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zwykle zanika w ciągu kilku godzin lub czasem dni. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

Podczas zabiegu zamykania naczynek osoba wykonująca zabieg używa specjalnej lampy nagłownej ze zintegrowanym światłem spolaryzowanym. Dzięki podwójnie spolaryzowanemu światłu obraz naczyń krwionośnych znajdujących się w obszarze zabiegowym jest idealnie widoczny. Umożliwia to najdokładniejsze i najskuteczniejsze przeprowadzenie zabiegu.

Efekty zabiegu:

ZALETY URZĄDZENIA VEINWAVE™:

Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych, nieestetycznych naczynek
Krótki czas zabiegu i natychmiastowy efekt
Niska bolesność
Niewielkie ryzyko występowania powikłań
Brak okresu rekonwalescencji (zabieg można wykonywać przez cały rok, po zabiegu można się opalać)
Zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry
Skuteczność w leczeniu wrażliwych obszarów: twarz, kostki i kolana
Bezinwazyjna procedura, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?
Zabieg trwa przeciętnie około 15 minut. Poprawa jest natychmiastowa, często następuje całkowita likwidacja problemu.
ILE ZABIEGÓW POTRZEBUJE PACJENT DO WYLECZENIA?
Większości pacjentom wystarcza jeden zabieg. W sytuacji, gdy problem jest zaawansowany, mogą być potrzebne kolejne sesje, maksymalnie trzy.
CZY BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU MOŻNA NAŁOŻYĆ MAKIJAŻ?
Tak - nie ma żadnych przeciwwskazań.
CZY VEINWAVE MOŻE BYĆ STOSOWANE DO LECZENIA TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO?
Tak, z powodzeniem stosuje się w leczeniu trądziku różowatego.
ILE CZASU POTRZEBUJE PACJENT, BY ZAUWAŻYĆ EFEKTY LECZENIA?
Wyniki są natychmiastowe. Zabieg jest bardzo efektywny, naczynka znikają natychmiast. Veinwave ma wyraźną przewagę nad alternatywnymi metodami leczenia, na efekty których trzeba czekać 6-8 tygodni, utrwalanych w trakcie wielu sesji.
CZY ZABIEG VEINWAVE DEFINITYWNIE ROZPRAWIA SIĘ Z CHOROBĄ?
Zabieg Veinwave usuwa widoczne oznaki choroby. U wielu pacjentów nie będą one się powtarzać. Niestety wiele przyczyn (np. alkohol, nadmierne słońce itp.) może doprowadzić do rozwijania się nowych obszarów zmian. Jeśli tak się stanie to niezbędne jest wyleczenie przyczyny choroby lub unikanie sytuacji powodujących zmiany.
CZY KURACJA MA SKUTKI UBOCZNE?
Nie. W przeciwieństwie do innych metod leczenia, takich jak laserowe lub IPL, nie są znane żadne skutki uboczne. Jest to zabieg, po którym większość pacjentów może wrócić do pracy lub wybrać się na zakupy. Pacjent nie musi unikać światła słonecznego, jak po innych metodach leczenia, choć nie poleca się opalania na ostrym słońcu. Skóra po innych zabiegach jest cienka i bardzo wrażliwe na słońce. Veinwave nie niszczy naskórka.
CZY PRZY KURACJI VEINWAVE POJAWIA SIĘ RYZYKO BLIZN LUB PRZEBARWIEŃ?
Nie. Przy prawidłowo wykonanym zabiegu nie ma ryzyka blizn, przebarwień, ani hipopigmentacji, które to powikłania zdarzają się po zabiegach laserowych.
JAK DŁUGI JEST OKRES REKONWALESCENCJI?
Brak. Przy leczeniu Veinwave nie ma ograniczenia aktywności, pacjenci wychodzą z gabinetu i mogą powrócić do normalnej aktywności bez zmian. Inne zabiegi zamykania naczynek mogą ograniczać Twoją aktywność do 8 tygodni.
KTO NIE MOŻE KORZYSTAĆ Z ZABIEGU VEINWAVE?
Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu jest ciąża oraz okres karmienia piersią, padaczka. Również alergia na nikiel jest przeciwskazaniem. U pacjentów z alergią na nikiel możemy zastosować dostępne w ofercie igły złote.
CZY ZABIEG JEST BOLESNY?
Słowo "ból" jest całkowicie subiektywne. Większość ludzi, którzy wcześniej mieli wykonywane zabiegi laserowe uważa, że Veinwave jest bezbolesny. Odczucie zależy także od części ciała. Większość pacjentów opisuje jako nieznaczne i chwilowe uczucie pieczenia, które porównuje do wyrywania włosów lub ukąszenia komara. Każde odczucie powstałe podczas zabiegu ustąpi natychmiast po jego zakończeniu.
CZY ZABIEG VEINWAVE JEST SKUTECZNY PRZY CIEMNEJ SKÓRZE?
Tak. Veinwave można wykonywać na wszystkich typach skóry.


CENNIK ZABIEGÓW VEINWAVE
Zmiany naczyniowe – nos 200 zł
Zmiany naczyniowe – policzki 300 zł
Zmiany naczyniowe – dekolt 200-400 zł
Zmiany naczyniowe – łydki 400-600 zł
Zmiany naczyniowe – uda 400-600 zł
Pojedyncze naczynko 100 zł
Ceny brutto w PLN. Cena pojedyńczego zabiegu.
Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Kontakt:

Gabinet Kosmetyczny
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 8
tel. 600 473-179
nefretete.win@gmail.com

 

 

odżywki do rzęs, brwi i włosów

 

Godziny otwarcia:

pn.-pt. 9.00 - 18.00,
sobota - nieczynne